مهندس بیگلری در تذکر شفاهی به رییس جمهور: آقای روحانی به فکر چاره ای برای معظل بیکاری جوانان کشورمان به ویژه جوانان تحصیل کرده باشیدپرشین خودرو: مهندس بیگلری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یکه زارع را مدیری با تجربه و انتخاب وی به عنوان مدیرعامل ایران خودرو را به نفع این شرکت خودروسازی دانست.

مهندس محسن بیگلری در گفت و گو با خبرنگار «پرشین خودرو»، ضمن بیان این مطلب افزود: یکه زارع از مدیران بسیار لایق و توانمند است و در سمت های قبلی خود امتحانش را پس داده همچنین در قسمت های کلان مدیریتی نیز وی را قبول دارند لذا با ورود او به ایران خودرو می توان به آینده روشن این شرکت امیدوار بود.
وی در ادامه تصریح کرد: یکه زارع باید به دنبال افزایش تولید و معرفی محصول جدید باشد زیرا محصولاتی چون پژو و سمند دیگر جذابیتی برای مشتریان ندارند.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: محصولاتی چون پژو و سمند در ابتدای عرضه جذابیت بسیاری برای مشتریان داشتند اما هم اکنون با گذشت چندین سال مردم تمایلی به خرید این خودروها ندارند لذا این ضرورت وجود دارد که یکه زارع تولید محصول جدید را در دستور کار خود قرار دهد.
وی همچنین اظهار داشت: امروزه سطح کیفیت محصولات به شدت کاهش یافته به عنوان مثال پژو پارسی که سال 85 تولید می شد بسیار باکیفیت تر از نمونه ای از آن که در سال جاری تولید شده است لذا یکه زاع باید دو مسیر افزایش کمیت و کیفیت را توأم با یکدیگر دنبال کند.
مهندس بیگلری در پایان خاطرنشان کرد: یکه زارع باید به دنبال تثبیت قیمت ها و تا حد امکان کاهش قیمت باشد و در کنار آن نیز افزایش تولید و کیفیت را در اولویت اقدامات خود قرار دهد.