مهندس بیگلری در تذکر شفاهی به رییس جمهور: آقای روحانی به فکر چاره ای برای معظل بیکاری جوانان کشورمان به ویژه جوانان تحصیل کرده باشیدمهندس محسن بیگلری، نماینده سقز و بانه، با ناعادلانه خواندن تقسیم اعتبارات در بودجه 93، گفت بودجه تخصیص یافته به کردستان حتی به اندازه طلب پیمانکاران نیست، از این رو با عدم تغییر در بودجه، تمام پروژه های عمرانی در این استان متوقف خواهند شد.mohsene-biglarوی افزود: در این بودجه اعتبارات برای پروژه هایی در نظر گرفته شده است که بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند. گناه حوزه انتخاباتی من چیست که در آن پروژه ای تا این حد پیشرفت نداشته است.بیگلری در ادامه با بیان اینکه در برخی پروژه های استان، اعتبارات تا 5 برابر نسبت به سال قبل کاهش داشته است گفت: این درحالی است که وعده داده شده بود که اعتبارات حتی افزایش پیدا کند که این غیر طبیعی و ناعادلانه است.
وی گفت در صورتی که امکان افزایش سقف بودجه وجود نداشته باشد، باید در اعتبارات تخصیص یافته تجدید نظر شود و بودجه باید در همین میزانی که هست عالانه شود. مهندس بیگلری در مورد واکنش دولت به این استعفا گفت که هنوز هیچ واکنش از جانب دولت صورت نگرفته و تماسی با آنها گرفته نشده است.

سید محمد بیاتیان نماینده بیجار در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، از استعفای نمایندگان استان کردستان خبر داد و گفت: این اقدام در راستای اعتراض به لایحه بودجه سال 1393 کل کشور است.عضو مجمع نمایندگان استان کردستان تاکید کرد: این استعفا نامه تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده و منتظر تصمیم گیری هستیم.
وی افزود: حامد قادر مرزی، نماینده قروه و دهلران تنها نماینده این استان است که استعفا نامه را امضا نکرده است.اضافه می شود، استان کردستان در حال حاضر شش نماینده از حوزه‌های انتخابی سنندج، دیوان دره  و کامیاران، سقزه و بانه، مریوان و سرو آباد، قره و دلهگلان و بیجار در مجلس شورای اسلامی دارد.

نمایندگان استان خوزستان در اعتراض به لایحه 93 استعفای خود را تقدیم مجلس کردند.