مهندس بیگلری در تذکر شفاهی به رییس جمهور: آقای روحانی به فکر چاره ای برای معظل بیکاری جوانان کشورمان به ویژه جوانان تحصیل کرده باشید

.....

a3

 

a1

 

DSC08940

 

شش 001

زندگی نامه

مهندس محسن بیگلری در سال 1353 در خانواده ای متدین و فرهیخته در روستای ایرانخواه از توابع شهرستان سقز دیده  به جهان گشودند.ایشان تحصیلات دوره ی ابتدایی ،راهنمایی را در همان روستا و دوره متوسطه را در شهرستان سنندج به اتمام رساندند و مدرک کارشناسی را در دانشگاه شهید رجایی تهران و کارشناسی ارشد را در رشته منابع طبیعی از دانشگاه آزاد کرج دریافت نمودند.مهندس بیگلری سالهای اولیه ی خدمت خود را با استخدام در آموزش و پرورش شهرستانهای مریوان ،سنندج و سقز سپری نمودند.تا اینکه سیر صعودی خدمات اجرایی خود را با نشان دادن شایستگی های خویش و احراز اعتماد همکاران با انتخاب دبیران و هنر آموزان به ریاست هنرستان دکتر محمود حسابی شهرستان سقز آغاز کردند و تا مهر ماه 1384 در این سمت باقی ماندند.ایشان در طول خدمت خویش همواره با انجام وظیفه در سمت های مختلف آموزشی واداری به کسب علم و دانش و گذراندن دوره های تخصصی آموزشی اهمیت بسیاری می دادند و با انجام فعالیتهای مفید مستمر در این راستا به عنوان سر گروه هنرستان های استان انتخاب شدند و با تاسیس آموزشکده فنی مهندسی سقز در سال 1384 ریاست این دانشگاه را به ایشان محول کردند. و فعالیتهای علمی آموزشی خود را در زمینه دوره های ضمن خدمت استانی و کشوری ،تدریس در دانشگاه های آزاد اسلامی سقز و سنندج و آموزشکده فنی گسترش دادند و در این مدت با درخواست و پیگیری وزارت علوم تحقیقات و فناوری از آموزش و پرورش به استخدام وزارت علوم درآمدند و حدود 6 سال ریاست آموزشکده فنی مهندسی شهرستان سقز را بر عهده داشتند و با اینکه مسئولیت و حیطه کاریشان گسترده تر شد از پای ننشستند و با عشق و علاقه ی مفرط به ایفای احسن مسئولیت و اجرای خدمت گزاری در عرصه ی علم و دانش پرونده عملکردشان هر روز بیشتر شکوفا تر می شد و به پاس تلاشهای بی وقفه و خستگی ناپذیر ده ها لوح افتخار و تقدیر وزارتی -که هیچ کدام در چشم ایشان نیامدند و حتی در نظرشان بسیار ناچیز جلوه می کردند- را دریافت نمودند و هم زمان به عنوان مدرس نمونه کشوری در میان تمام آموزشکده ه و دانشگاههای فنی و حرفه ای سراسر کشور برگزیده شدند.

آدرس دفاتر مهندس بیگلری

addressنماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان مقام معظم رهبری باید برای همه ما حجت باشد چون عمل به فرمایشات ایشان، مشکلات کشور را برطرف می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سقز، محسن بیگلری شامگاه پنجشنبه در هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان سقز در سال جاری، اظهار داشت: اگر فرمایشات تعیین‌کننده رهبری از سوی مسؤولان به درستی انجام شود، کشور ما هیچگونه مشکلی نخواهد داشت.

 

 

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سخنان مقام معظم رهبری باید برای همه ما حجت باشد چون عمل به فرمایشات ایشان، مشکلات کشور را حل می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه کشور ما مورد انواع هجمه‌های فرهنگی و اقتصادی دشمنان است، بر بهره‌گیری از امکانات در راه توسعه و عمران شهرستان تاکید کرد.

 

بیگلری به بعضی اقدامات صورت گرفته در شهرستان از سوی نظام مقدس اسلامی اشاره کرد و گفت: به زودی با برگزار کردن مناقصه، جاده اصلی سقز بوکان به بزرگراه تبدیل خواهد شد و ساخت آزاد راه سقز بانه هم به زودی شروع می‌شود.

 

وی ادامه داد: در یک ماه گذشته قرارداد احداث 102 کیلومتر جاده روستایی در بخش امام شهرستان سقز که جزو محروم‌ترین بخش شهرستان سقز است، با بخش خصوصی منعقد شده و ساخت آن هم راهسازی آغاز شده است.

 

این نماینده مجلس با بیان اینکه تا یک سال گذشته میانگین راه روستایی شهرستان سقز از لحاظ آسفالت در رتبه پایینی قرار داشت، افزود: امروز راه آسفالته روستایی شهرستان سقز به بیش از 300 کیلومتر رسیده است.

 

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با همت مسؤولان گاز استان کردستان و شهرستان امیدواریم تا پایان سال آینده تمام روستاهای شهرستان سقز از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شوند.

 

وی به ساخت بیمارستان 236 تختخوابی در حال ساخت سقز هم اشاره و خاطرنشان کرد: ساخت این بیمارستان هم تا بهمن ماه سال آینده به اتمام خواهد رسید.

 

بیگلری ادامه داد: با همت اداره آب و فاضلاب شهری با صرف 12 میلیارد تومان فاز دوم تصفیه خانه آب سقز نیز آغاز خواهد شد.

 

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی به مشکلات اراضی ملی در شهر سقز هم اشاره کرد و گفت: حدود 6 هزار خانه و زمین در داخل شهر سقز با مشکلی به نام قرارگرفتن در اراضی ملی مواجه بودند که خوشبختانه با جلسه‌ای که با مدیران کل راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی و آبخیزداری در چند روز گذشته در سقز برگزار شد، مشکل این افراد نیز به زودی مرتفع خواهد شد.

 

وی در ادامه سخنان خود به انتخابات اردبیهشت ماه 96 هم اشاره کرد و گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه دینی و اسلامی است و در این خصوص از همه مردم خواست آگاهانه در انتخابات شرکت و سعی کنند بهترین افراد را برای عضویت در شوراهای شهر و روستا انتخاب کنند.

 

بیگلری با بیان اینکه مردم در انتخاب فرد اصلح نهایت دقت را خواهند کرد گفت: بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهم کرد و حق انتخاب را به مردم خواهم داد.

 

لینک خبر:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13951220000138