مهندس بیگلری در تذکر شفاهی به رییس جمهور: آقای روحانی به فکر چاره ای برای معظل بیکاری جوانان کشورمان به ویژه جوانان تحصیل کرده باشید

.....

a3

 

a1

 

DSC08940

 

شش 001

زندگی نامه

مهندس محسن بیگلری در سال 1353 در خانواده ای متدین و فرهیخته در روستای ایرانخواه از توابع شهرستان سقز دیده  به جهان گشودند.ایشان تحصیلات دوره ی ابتدایی ،راهنمایی را در همان روستا و دوره متوسطه را در شهرستان سنندج به اتمام رساندند و مدرک کارشناسی را در دانشگاه شهید رجایی تهران و کارشناسی ارشد را در رشته منابع طبیعی از دانشگاه آزاد کرج دریافت نمودند.مهندس بیگلری سالهای اولیه ی خدمت خود را با استخدام در آموزش و پرورش شهرستانهای مریوان ،سنندج و سقز سپری نمودند.تا اینکه سیر صعودی خدمات اجرایی خود را با نشان دادن شایستگی های خویش و احراز اعتماد همکاران با انتخاب دبیران و هنر آموزان به ریاست هنرستان دکتر محمود حسابی شهرستان سقز آغاز کردند و تا مهر ماه 1384 در این سمت باقی ماندند.ایشان در طول خدمت خویش همواره با انجام وظیفه در سمت های مختلف آموزشی واداری به کسب علم و دانش و گذراندن دوره های تخصصی آموزشی اهمیت بسیاری می دادند و با انجام فعالیتهای مفید مستمر در این راستا به عنوان سر گروه هنرستان های استان انتخاب شدند و با تاسیس آموزشکده فنی مهندسی سقز در سال 1384 ریاست این دانشگاه را به ایشان محول کردند. و فعالیتهای علمی آموزشی خود را در زمینه دوره های ضمن خدمت استانی و کشوری ،تدریس در دانشگاه های آزاد اسلامی سقز و سنندج و آموزشکده فنی گسترش دادند و در این مدت با درخواست و پیگیری وزارت علوم تحقیقات و فناوری از آموزش و پرورش به استخدام وزارت علوم درآمدند و حدود 6 سال ریاست آموزشکده فنی مهندسی شهرستان سقز را بر عهده داشتند و با اینکه مسئولیت و حیطه کاریشان گسترده تر شد از پای ننشستند و با عشق و علاقه ی مفرط به ایفای احسن مسئولیت و اجرای خدمت گزاری در عرصه ی علم و دانش پرونده عملکردشان هر روز بیشتر شکوفا تر می شد و به پاس تلاشهای بی وقفه و خستگی ناپذیر ده ها لوح افتخار و تقدیر وزارتی -که هیچ کدام در چشم ایشان نیامدند و حتی در نظرشان بسیار ناچیز جلوه می کردند- را دریافت نمودند و هم زمان به عنوان مدرس نمونه کشوری در میان تمام آموزشکده ه و دانشگاههای فنی و حرفه ای سراسر کشور برگزیده شدند.

آدرس دفاتر مهندس بیگلری

addressبه گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محسن بیگلری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 30 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از مردم ایران اسلامی برای حضور با شکوه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت می کنم تا اصلح ترین ها به عنوان رئیس جمهور و عضو شوراها انتخاب شوند.

 

 

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: ثبت نام تعداد زیادی افراد با هر مدرک و سابقه در انتخابات بیانگر این است که باید قانون انتخابات ریاست جمهوری اصلاح شود.

 

بیگلری با تسلیت به خانواده های جانباختگان سیل در استان های آذربایجان غربی و شرقی، کردستان و اردبیل گفت: به خانواده های سقزی و بانه ای که عزیزانشان را در سیل اخیر از دست دادند تسلیت عرض می کنم و در این رابطه به آقای رحمانی فضلی، وزیر کشور تذکر می دهم که ستاد مدیریت بحران این وزارتخانه اقدامات لازم را در راستای کمک مالی و ارائه وام به خسارت دیدگان از سیل انجام نداده است.

 

وی افزود: از دولت می خواهم تا یک تیم ویژه را برای دلجویی از خانواده های سقزی و بانه ای که در سیل اخیر عزیزانشان را از دست دادند به این مناطق اعزام کند و همچنین اقدام لازم برای پرداخت خسارت به سیل زدگان در دو سال اخیر صورت گیرد.

 

بیگلری افزود: متاسفانه راهداری استان کردستان عملکرد مناسبی ندارد و وضعیت جاده های بانه به سردشت و دیگر راه های حوزه انتخابیه ام مناسب نیست و اقدامات لازم در خصوص اصلاح نقاط حادثه خیز صورت نگرفته است.

 

وی در تذکری به وزیر ارتباطات افزود: وضعیت آنتن دهی موبایل در سقز و بانه مناسب نیست و با توجه به اینکه بسیاری از امور در رابطه با مخابرات به شرکت زیرساخت واگذار شده پاسخگویی مناسب در این رابطه وجود ندارد همچنین در قبض های تلفن همراه عباراتی آمده است که هزینه های مخابراتی را بالا می برد.

 

بیگلری در تذکری به رئیس جمهور گفت: با وجود اینکه 4 سال است مقرر شده کمیته رفع محرومیت کردستان تشکیل شود اما این وعده عملیاتی نشد امیدوارم در یک ماه باقیمانده این کمیته یکبار تشکیل جلسه بدهد. همچنین وزارت نیرو اقدامات لازم را در خصوص آبگیری سدهای منطقه و رسیدگی به سد عباس آباد بانه انجام دهد.

 

عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدامات لازم را برای اجرایی کردن موضوع بیمه کشاورزان انجام دهد./